Jesli temat byl poruszany, prosze o odeslanie. Niestety opcja wyszukiwania nie chce ze mna wspolpracowac. Pytanie: czy sprezarka klimatyzacji przed i po lifcie jest taka sama, tzn czy mozna ich uzywac zamiennie? Objaw jest taki, ze sprezarka strasznie wyje, ale tylko przy wlaczonej klimie, zatrzymuje sie nagle i az iskry ida ze sprzegla. Pusta czy do wyrzucenia?
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.