Witam . Mam problem z moim e34 , a mianowicie zrobiłem swapa na m50b25 i auto nie ma wolnych obrotów, na zimnym odpalone ma jakieś 700/800obrotow i w miarę jak się rozgrzewa to te obroty spadają . Wiążę się też nierówna praca silnika . Podmieniałem już wszystko i ciągle ten sam problem. Wydaje mi się jak by nie chodził na wszystkich cylindrach na wolnych obrotach . Więc z desperacji myślałem zdiagnozować komputerem silnik by zobaczyć co go boli . Czy możecie mi coś poradzić by było proste w konfiguracji, i działało w e34 ?