Przejechałem całe niemcy i nawig. działała co prawda po niemiecku, na terenie polski ciemność rozumiem , że muszę mieć mapę polski lub całej europy , pytanie skąd gdzie i za ile? I czy gdy wżucę tu coś niefirmowego to czy to mi będzie chodzić. Co do mapy obecnej jest to orginalna mapa załadowana przez niemca,w tej chwili auto wyjechało nie mogę skontrolować czytnika ani mapy ani sotu , ale po przeczytaniu postów myślę że może to być mk II panel ekranu standertowy nie panoramiczny w kolorze bursztynowym.Hej.