Witam Mam E39 M54B30 i układ kierowniczy bez servotronica, niestety magiel zaczął mi stukać, kupiłem używkę w ładnym stanie - wydaje się bajka. Pojawia się jednak problem, używany magiel jest do wersji z servotronic, teraz pytanie czy mogę go zamontować u seibie i wspomaganie będzie działać normalnie. Dodam tylko, że nie będę doposażał auta w servotronic. Może ktoś montował tak u siebie i może potwierdzić, że wszystko pasuje i działa normalnie. Dzięki za wszelkie info