układ odpowietrzyłem myślę prawidłowo zresztą chciałem przepłukać układ i przelany jest około 20 może 25litrów wody ściągałem węże więc nawet chyba nie ma możliwośc żeby gdzies powietrze było. patrzyłem na visko cały czas się kręci, ale nie wiem czy załącza się szybciej czy całyczas tylko powoli mi się wydaje. a pytanie pompę wody jak sprawdzić?? Bo znajomy mechanik mówił że jak odkręce korek i dam gazu na więcej obrotów to powinno maleć poziom w zbiorniczku a tutaj się nic nie dzieje