mam problem z centralnym zamkiem mianowicie zamykam auto z pilota zamykaja sie drzwi ale klapa bagaznika zostaje otwarta jak zamkne kluczykiem zamyka sie wszystko przy zamknietym aucie wciskam na pilocie zamykanie klapa bagaznika jest otwarta moje pytanie czy jest to problem silownika czy centralki ? moze ktos wie gdzie znajduje sie centralka jest to fabryczna instalacja.
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.