rano odpala normalnie , aby ruszyc musze go przegazowac bo sie dławi , po chwili jazdy przestaje reagować na pedał gazu, i znowu wciskam sprzęgło i go przegazowuje . Po chwili przełacza się na gaz i tu kompletny brak reakcji na pedał gazu, przełączam go na benzyne , i po paru minutach jazdy wszystko wraca do normy . Na ciepłym jest tak samo . W pewnym momencie jest tak , ze nie ciagnie ani na LPG ani na Pb