Treść opublikowana przez Beemka555
-
320d - brak mocy, problemy z przysp. ADAPTACJA PRZEPŁYWKI!
corka i ja - przy normalnej jezdzie. co do adaptacji to my sie na tym nie znamy i chcielibysmy zeby ktos nam pomogl. Jest ktos ze slaska, kto sie na tym zna ??? ps. po wymianie przeplywki bylismy w serwisie i mowilismy im o wymianie ale nic o adaptacji nie wspominali.
-
320d - brak mocy, problemy z przysp. ADAPTACJA PRZEPŁYWKI!
fornal - wczoraj corka jadac do pracy sprawdzila - ekonomizer 100 km 4 bieg nie dochodzi do 20 l, tylko jakies 7-9l. to dobrze czy źle ?
-
320d - brak mocy, problemy z przysp. ADAPTACJA PRZEPŁYWKI!
najlepiej zainwestuj ~100zł w interfejs diagnostyczny i sprawdz sobie sam w domu, wyjdzie cie taniej niż jeżdżenie po serwisach... insterfejs mamy wlasnie, ale nie dziala. tzn po podlaczeniu go do samochodu nie wyswietla program i nic nie pokazuje
-
320d - brak mocy, problemy z przysp. ADAPTACJA PRZEPŁYWKI!
1. dzis sprawdze 2. przeplywka wlasnie bosh. nie zrobilem nic z tym softem, nie wiedzialem ze trzeba 3. bledy w inpie mozna spr na komputerze w serwisie ? 4. nie 5. katalizator chyba OK - tak powiedzieli w serwisie. jak samemu sprawdzic czy sa dobre?
-
320d - brak mocy, problemy z przysp. ADAPTACJA PRZEPŁYWKI!
nasza bmka 320d juz od zakupu miala taki problem, dzis mija 2 latka i bez zmian. Autko za slabe, jak na 136 km, tak mi sie wydaje. Bieg 1 i 2 - zero problemow, pieknie sie przyspiesza, problemy sa zawsze przy biegach 3-5. jak obrota jest niech bedzie na 1500, to nawet wcisniety gaz do konca - nie przyspieszy, traktor bylby szybszy. Jak osiagnie obr 2000 - dusi sie, czuc jakby cos bylo zapchane i jak obr osiagnie 2100 czy 2200 to sie wyrywa ostro do przodu i dopiero pokazuje co BMW potrafi. Mial wymieniona przeplywke, egr, agr czasem zalezy to tez od pogody ale powtarzam - CZASAMI. Jak jest upal, to koszmar. W chlodna pogode lepiej. Co to moze byc? autko bylo w serwisie BMW, podlaczali go do kompa ale nic nie pokazal. Zero usterek. Kiedys bylo gorzej - wymienili agr czy egr nie pamietam, polepszylo sie, ale nie na 100%.
-
320d Auto nie odpala- akumulator?
Wszystkim bardzo bardzo dziękujemy za pomoc, samochód sie odpalil, to akumulator. Pojedziemy kupić. Jeszcze raz dziękujemy, ciesze sie ze na tym forum mozna liczyc na wasza pomoc. :lol: Pozdrawiam, Beata
-
320d Auto nie odpala- akumulator?
a jakbysmy chcieli wlozyc do samochodu drugi akumulator z innego auta to jak z pamiecia? to nasze pierwsze bmw i sie boimy, znajomy mowil ze trzeba uwazac z ta pamiecia. Czy ktos moglby napisac jak z tym?
-
320d Auto nie odpala- akumulator?
miernik bedziemy mieli dopiero jutro. przed chwila sprawdzilismy, rozrusznik pracuje, tzn jak probujemy odpalic to obraca sie ale co kilka cm sie zatrzymuje, swiatla migaja tez. Rano przyjedzie kolega z miernikiem i zobaczymy.. czy swiatla moga migac, jak rozrusznik jest zepsuty ?
-
320d Auto nie odpala- akumulator?
serwis przez telefon powiedzial ze to zepsuty rozrusznik.. zmierzymy prad i zobaczymy.
-
320d Auto nie odpala- akumulator?
odpalamy - samochód probuje sie zapalić /rozrusznik 'klika'/, nie daje rady i wtedy migaja te swiatla. tez 'pozyczylismy' prad z drugiego samochodu..
-
320d Auto nie odpala- akumulator?
akumulator ? ładowalismy juz i nic.
-
320d Auto nie odpala- akumulator?
Nasze bmw to 320d z 98 roku, ostatnio wczoraj nim jezdzilismy, wszystko bylo w porzadku, a dzis od rana nie odpala. Jak próbujemy,to przednie swiatla (mijania) i tylne migają (choc wszystkie swiatla wylaczone) co to moze oznaczac? dlaczego nie odpala??
-
wymiana sprezyn zawieszenia TYŁ w E46
witam jesli ktos z was juz wymienial sprezyny zawieszenia w e46 320d (sedan) TYŁ to czy moglby opisac jak to sie robi? i jakie narzedzie sa potrzebne? czy mozna samemu wymienic czy lepiej dac samochod do specjalizacji bmw? i czy trzeba bedzie odkrecic tez to z bagazu tak jak wymienialismy oslony i odboje do amortyzatorow? bardz dziekuje, pozdrawiam