otóż mam dziwne stukanie z silnika rok temu robilem glowice kompletnie zaplacilem wtedy 560zl bylo zrobione wszystko wiec po czesci odpada z listy uszkodzen a objawy sa takie jak zaczynam go bujac i ma obciazenie to wzasadzie niema zadnego stukania dopiero jak puszcze noge z gazu pojawia sie stukanie lub jak dodaje gazu na postoju dopieroprzy wysokich obrotach i to jak juz z nich spada co to moze byc ???????????? slyszalem juz opinie ze tak sie morze odzywacz walek rozrzadu!!!!! panewka na korbowodzie i jeszcze tysiac innych rzeczy poradzcie