Witam sledze forum juz od dłuższego czasu choć jestem nowym userem i mam małe pytanie do kogoś bardziej zorientowanego. Przeczytałem juz chyba ze 100 postów albo i więcej i nie moge znależc 100% pewnej odpowiedzi.Kolega ma w BMW E38 stary czytnik MK1 SW 1-1/72 i mam pytanie jakim softem go z aktualizować i jak ma być nagrany na płyte?Czy soft V31 ze strony Gren.ru bedzie pasował do tego czytnika?I w jakim trybie nagrać płyte Mode 1 Czy Mode 2?