Dzięki za zainteresowanie tematem,macie racje komputer pewnie pokaże ale nie mam go w pobliżu a może to nie jest nic powaznego i obejdzie się bez niego. A jeżeli chodzi o ten potencjometr to juz chcialem go sprawdzić tylko nie moge rozgryzć tego jak sie do niego dostać,może zna ktoś sposób na rozebranie nawiewu, czy może trzeba zdemontować cały podłokietnik ?
Witam więc problem polega na tym ze ztylnego nawiewu leci tylko bardzo zimne powietrze jest pokrętło zimne ciepłe ale nic ono nie zmienia ciągle leci zimne. Z przodu wszystko jest w porządku ciepło aż miło, może ktoś ma jakiś pomysł czym to jest spowodowane?
4 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.