witam mam zamiar kupić bmw e38 silnik nie większy niż 3,5 litra mam około 15-18 tys myślę ze kupie w tej cenie zadbany egzemplarz tylko nie wiem na co zwrócić uwagę nie wiem jak stwierdzić czy przebieg jest dobry i nie był cofany liczniki i czy nie była powypadkowa. Ogólnie proszę o jakieś porady sugestie podpowiedzi itp. Zastanawiam się tez czy czekać do nowego roku czy kupic przed ? bo podobno coś ma podrożec w nowym roku