i jeszce jedna sprawa: po właczenu silnika zapala mi sie kontrolka od oleju ale pali sie na pomarańczowo przez jakies 5s. i gasnie.Dzieje sie tak po kzdym odpaleniu silnika.Czy miał ktos takie zdarzenie?????? :?:
witam tez mam problem z obrotami.poczatkowo falowały tylko na zimnym silniku ale teraz widze ze na ciepłym jest podobnie. dzisiaj wymieniłem filter paliwa bo był zasyfiony mam nadzieje ze cos sie zmieni.
19 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.