Witam! Od jakiegoś czasu silnik mi nie równo pracuje tzn. na 3 cylindrze jest o polowe mniejsze zasysanie powietrza tak mi stwierdził mechanik,ale nie umie wytłumaczyć czemu. Była już zmieniana głowica na inną pierścienie i dalej to samo nie pracuje 3 cylinder tak jak powinien. Wtryski,kable,świece,elektryka jest ok. Może miał ktoś coś takiego,albo wie coś na ten temat. Dziękuje za każdą odpowiedz.