Uwaga trafna tylko kolego pawelj5 napisz proszę komu powierzyłeś autko i kto w końcu usunął usterkę, bo jak mnie coś nie działa to krew mnie zalewa. Ludzie u których sprawdzałem to Frost i Pamis, polecani może nie na forum (choć nie sprawdzałem), ale jeśli chodzi o klimę to nie znam ludzi w Szcecinie, którzy ocenią ich pracę negatywnie hmm może się mylę?? Swoją drogą uprę się i zapytam raz jeszcze czy znacie serwis/warsztat zajmujący się regeneracją sprężarek klimy?? Drugie pytanie do kogo z takim problemem można zajechać?? pozdrawiam