witam, zakupilem ostatnio plyte nawigacyjna 2009-1, niestety mi ona nie dziala. staralem sie znalezc tutaj rozwiazanie, jdyne czego sie dowiecdzialem to ze raczej mam przestarzaly software i musze sciagnac nowy. Niestety nie mam pojecia jaki bedzie odpowiedni do mojej nawigacji. Jestem zielony w takich sprawach. Jestem wlascicielelm bmw e90 z 2006. Licze na pomoc z waszej strony...