Moja pali globalnie 10 w sensie 10 nie przekracza nawet przy trybie miejskim ale ponizej tez nie ma co liczyc przy delikatnej jezdzie do 110 na trasie mozesz liczyc na 8 tez sie zastanawialem nad gazikiem (zaproponowalimi lpg za 1900) ale jakos sie do tej pory nie zdecydowalem - jakos mi szkoda tego autka ;( pozdrawiam
Moja pali globalnie 10 w sensie 10 nie przekracza nawet przy trybie miejskim ale ponizej tez nie ma co liczyc przy delikatnej jezdzie do 110 na trasie mozesz liczyc na 8 pozdrawiam i polecam takiego compacta :)
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.