Szykuje sie powoli do zakupu autka, kwota jaka chce przeznaczyc to 80tys najlepiej razem z oplatami i teraz mam duzy problem jezeli chodzi o auto, z tych 2 modeli ktore napisalem w tytule bardziej podoba mi sie 7, ale bardzo duzo nasluchalem sie o ich awaryjnosci, no i w tej cenie bedzie o jakis rok, albo dwa starsza od 5. I teraz mam duzy problem, mialem okazje przejechac sie obydwoma autami i kazde z nich prowadzi sie bajecznie, 530 oy racji mniejszej wagi lepsze osiagi, ale ogolnie obydwa super i teraz sam nei wiem na co sie zdecudowac :/ Moze cos podpowiecie??