Witam pomóżcie bo juz mi brakuje sił.mam problem z odpalaniem 318d 2002 rok, czasami jak jest zimna musze krecic i krecic zanim zapali a nieraz bez problemu. i jak troche postoi i delikatnie ostygnie to to samo a jak zapali to smuga dymu.pali oczywiscie po dlugim kreceniu.natomiast jak ciepla to bez problemu.byłem u elektryka bledu niema zadnego na komputerze.niewiem co jest grane pozdrawiam