Fakt ta jest świetna, choć ja nie długo planuje kupno Bmw e30 to tylko i wyłącznie na lampie szerokiej, ponieważ bardziej mi się podoba :) Zdanie na temat które jest ładniejsze czy na wąskiej czy szerokiej lampie są podzielone.A o gustach się nie dyskutuje, więc każde e30 ma swój nie powtarzalny urok :cool2:
Witam srdecznie! Mam na imię Dawid, jestem z Bydgoszczy.Mam 17 lat za 2 miesiace ide na prafko :D .Moim mazeniem jest miec Bmw e30.Już teraz zbieram na niego pieniadze.Tak za rok powinienem miec bo napewno rodzice pomoga finansowo.Mam nadzieje ze bedzie mi sie milo pisalo na forum, ale nie moze byc inaczej bo wszyscy kochamy wlasnie Bmw :D .Pozdrawiam Wszystkich!
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.