Może nie sprecyzowałem ale chodzi o kontrolkę silnika która po włączeniu zapłonu się zapala a po uruchomieniu silnika gaśnie.U mnie było tak do momentu zmiany oprogramowania , a w teraz po włączeniu zapłonu nie zapala się .
Witam Jak w temacie mam problem z kontrolką silnika nie zaświeca się po przekręceniu kluczyka, a stało sie tak po wgraniu nowego oprogramowania silnika przez mechanika. Moja prośba czy jest jakiś warsztat w woj. Śląskim który pomoże w usunięciu tego problemu. Z góry dziękuje.
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.