Witam Samochód BMW 320i E36 6cyl z 91 roku . Zasilanie Benzyna i gaz. Samochód nie pali na wszystkie cylindry ale tylko na wolnych obrotach na wyzszych pali znakomicie. Wymieniono świece, sprawdzono przewody i centralkę sterującą . Sprawdzono ciśnienia na cylindrach - wartości książkowe. Samochód po wizycie u mechanika i elektromechanika nadal bez poprawy. Prosze napiszcie jakieś sugestie Jakieś czujniki ?