witam! mam problem z e46 330d przy wchodzeniu na obroty od 2-3tys zaczyna cos grac w silniku na rownym gazie tego nie slychac! jedynie przy depataniu! przy mocniejszym depnieciu przerwie zaswieci sie swieca straci moc i kopci!a czasem nawet zgasnie!! na kompie pokazuje ze ma za male cisnienie paliwa! pompa po uszczelnieniu! troszeczke sie poprawilo ale nadal cos tam gra;/
1 odpowiedź
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.