witam, prosze o pomoc w sprawie: nie dziala predkosciomierz w e30, samoch. mam od niedawna, podobno dzialal przy niskich temperaturach, zauwazylem, ze w trasie jadac z wawy na hel zaczal dzialac nagle kolo elblaga (nagle) pokazal wlasciwa predkosc (120kmh), poczym przez nastepne 5 min predkosc nie spadala, a licznik wskazywal 40 kmh. wymienilem elektromagnes (uzywany) i nic. czy jest to wina kabla?