Witam. Kupiłem sobie aluminiowe ramki na zegary licznika od M3 i bede sam je montował... wiec chcialem sie skonsultowac z kims kto miał juz z tym do czynienia. na co trzeba uwarzac przy rozkrecaniu i jak najlepiej sie do tego zabrac zebym zarz czegos nieurwał :D Nerwowy juestem :mrgreen:
Witam. Widze ze nie tylko ja mam probIem z TEMPO. Muj tempy kumpeI dorwaI sie do mojej bmki chciaI zrobic przysIuge.... fakt przez pierwszy tydzien wygIadaIa Iadnie jednak teraz Iakier zmatowiaI. Czy mona sie jakos tego pozbyc?? Prosze o jakas rade koIorek czarny metaIik
43 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.