Pewna uwaga. Otóż przez pewien czas nie pracował mi wentylator klimy. Aby nie męczyć się z dobieraniem się do niego, dostałem się do wiązki przewodów tuż obok lewej lampy. Po podłączeniu tam napięcia okazało się, że wentylator działa zarówna na 1 biegu jak i na drugim. Potem zacząłem analizować przekaźniki. Po schemacie doszedłem, że dwa żółte posiadają wbudowane zwykłe diody prostownicze - okazały się one spalone. Nowe diody wlutowałem na zewnątrz, od spodu przekaźnika, tj. do jego nóżek. I teraz wentylator działa - wszystko ok! Jeszcze tylko nabić klimę pozostało. Pozdrawiam :D