witam! pewnego dnia zostawilem samochod z wlaczonym radiem na kilkadziesiat minut i rozladowal sie akumulator. odpalilem na pych. samochod "dziala" prawie bez problemow, a mianowicie: zamiast informacji o przebiegu pojawilo sie pppppp (6 literek p). ponadto przestaly funkcjonowac wszyskie zegary poza obrotomierzem. nie swieca sie take zadne kontrolki. a najbardziej uciazliwe jest to ze nie wiem ile jest paliwa. z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam marcin