A ja pochwale się, że dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem wejścia AUX-IN i szczerze polecam, troszkę kombinacji z wepchnięciem wszystkiego za fabryczne radio Business CD ale wszystko działa tak jak powinno :) Koszt zabawki 209 zl http://multisort.pl/product/7710.Interfejs;AUX;IN;jako;zmieniarka;CD;BMW.html Polecam :) aaa no i przy okazji witam wszystkich bo to w sumie mój pierwszy post