Po rozebraniu auta okazalo sie ze jest walniete kolo dwumasowe, kolo zostalo zastopione nowym co sie okazalo dalej ze cos stuka dalej, na mysl przyszly panewki po zdjeciu misy oleju panewki sa jak nowki sztuki, teraz jedynie do glowy przyszlo ze wal korbowy ma bicie poosiowe, bo korbowody sa proste, jezeli to nie to co moze byc, dodam ze walek rozrzadu i cala gora jest takze jak nowka nie ma do czego sie przyczepic a dalej stuka :/;/;/