Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym w swoim x5 e70 zamontować relingi gdyż nie mam ich zamontowanych fabrycznie. Możliwe że ktoś miał kiedyś z tym doczynienia i może mi dać kilka rad od czego zacząć i na co szczególnie zwrócić uwagę. Po ściągnięciu list dachowych widoczne są zaślepki otworów na śruby. Proszę o podpowiedzi. Szukałem na forum i nic na ten temat nie znalazłem, jestem tutaj nowy może dlatego. Pozdrawiam