Mam taką sprawę: mianowicie moja mama zamieza kupić sobie nowe BMW e90 320d, ale z uwagi na to, że w polsce są horrrrendalne ceny to lepiej kupić ją w salonie w niemczech ma sie rozumieć. Stąd moje pytanie: czy od daty 31.01.2007 zmieniły się zasady sprowadzania samochodu? znalazlem taką stronke gdzie jest to wszystko czarno na białym napisane ale mam wrażenie, że jest to troche przeterminowane :D A jeśli ktoś znalazlby czas i napisalby wszystkie aktualne zasady sciagania nowych aut, bylbym bardzo wdzięczny Pozdrawiam