Nigdy nie wierzylem w chipy za 200 zl. Myslalem, ze to badziewie, ktore nic nie da i zaraz zniszczy mi silnik:). Po przeczytaniu paru opinii tu na forum postanowilem zaryzykowac te 180 zl i kupilem Superchipsa. Od wczoraj jezdze na chipie od Bagora:). Auto od razu po zalozeniu dostalo kopa i zaczelo mocniej wbijac w fotel:). Co do spalania to jeszcze nie wiem, ale sadze, ze narazie dzieki przyjemnosci z przyspieszen wzrosnie mi dwukrotnie hehe. Zdecydowanie polecam:).