tak tam czesto zagladam :) ale w prospektach z tylu na ostatniej kartce z regoly te schematyczne rysunki sa najlepsze dlatego sie pytalem :) ale dziekuje za odpowiedz
Witam Poszukuje jakis Pdf-ow, plikow graficznych, czego kolwiek gdzie znajde rzuty do BMW E38 Chcialbym ten model zrobic w 3dstudio no ale bez referkow nic nie zrobie Z gory dzieki za pomoc
6 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.