Witam Przymierzam się do kupna E39 rozwarzam pomiędzy 525d 163 KM a 530d 193 KM w automacie. Może mi ktoś powiedzieć jakie są róznice w osiągach spalaniu itp... Który silnik lepszy ? Chciałbym także aby ktoś mi powiedział kiedy w E39 wprowadzono lifting nadwozia i po czym to poznać najbardziej (pomijając lampy listwy i zderzaki) Znalazłem E39 po lifcie (koleś też tak twierdzi) ale ma 184 KM i nie wiem o co chodzi...