Witam! Włączyłem zapalniczke i przestały mi działac wycieraczki. Sprzwdziłem bezpieczniki i okazało sie ze trzeci bezpiecznik sie spalił. wpiełem zapasowy i odrazu sie spalił sprawdziłem jeszcze raz wpiełem mocniejszy i ten tez sie spalił [edit by Mod- nie przeklinaj, po angielsku również :evil: :evil: ]. Ma ktos jakies wskazówki co moge zrobic z tym fantem aby to naprawic? HELP ME!