Witam! Mam 518 z 94 roku.Centralny zamek dziala prawidłowo ale tylko w przypadku gdy bezposrednio kluczykiem otwieram i zamykam go.Kluczyk jest rowniez przystosowany do zdalnego sterowania zamakiem lecz nie dziala.Wymienialem w nim baterie bo myslelm ze to jest przyczyna,ale nie pomoglo.Zanim bede szukal mechanicznego uszkodzenia,mam pytanie:Czy taki kluczyk moze byc rozkodowany i jezeli tak to jak zakodowac go z powrotem? Pozdrawiam!!!