witam, mam ten problem w mojej 530D, identyczne objawy, ale po chwili zanika a najczęsciej jak poruszam słonecznikiem od pasażera. Kiedyś wyczytałem że to ma coś wspólnego ze stacyjką. Jest tam jakaś kostka czy moduł i on podobno siada. Żadna zwora itp nie wystepuje. Jal ktoś ma podobny problem i wie co to jest to HELP. Z tego co widze to usterka taka sama w kilku przypadkach. Pozdrawiam