mimo ze potwierdzili ze jest to wada fabryczna to stwierdzili ze auto ma 170 tkm wiec nie nalezy sie zaden zwrot gdyby mialo ponizej 100 tkm mozna byloby zaczac rozmowe smutne ale prawdziwe
hej nie mam prawego długiego światła podnosza maske a tu co odłączony kabel , podłączyłem go i dopiero sie zdziwiłem mimo wyłączonej stacyjki nadal się palił ?????
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.