Zakupiłem BMW 525D niestety nie działaja przyciski w kierownicy.Odwiedziłem warsztat elektryczny w ktorym powiedziano mi ,że musze odwiedzić serwis ,który zajmuje się sam.marki BMW ponieważ może to być wina oprogramowania i przy użyciu odpowiedniego programu przyciski prawdopodobnie mogą zaczać działać.Nie wiem co o tym myślec.Proszę o podpowiedz.Jestem po mraz pierwszy więc przepraszam jeżeli moja wypowiedz jest trochę niezgrabna.