Chcialbym załozyc turbine do mojego BMW compact z 99 roku z silnikiem 1,9 benzyna (tylko 105 km) czy ten silnik wytrzyma turbo !! planuje zmienic uszelke pod głowica czy to wystarczy ?? jak mam sie uporac z kolektorem ?? czy to jest wogole możliwe ??i pytanko po montarzu gdzie mógłbym to wystroic !!bo niestety w Kielcach mechanicy zabardzo nie ogarniaja tego tematu!!
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.