Witam, Mam problem ostatnio popsuły mi się elektryczne szyby tzn od strony kierowcy jak wciskam przycisk to szyba obsuwa się troszeczkę i przestaje opuszczać i muszę na nowo nacisnąć otwieranie i tak cały czas, to samo jest z zamykaniem zamyka powoli małymi stopniami. Poradzili mi żebym odłączył akumulator na 5minut bo może błąd sie zresetuje ale to nie to.Proszę o pomoc, E-36 318is coupe 94r Pozdrawiam