-
[e46] Zmieniarka w bagazniku - jakie wyjscie
Mam takie samo bmw tylko rok mlodsze. Do zmieniarki potrzebujesz kabla 3 pinowego (zasilanie + sterowanie) oraz drugiego chyba 6 pinowego. Ten szescio pinowy idzie do tunera radiowego (tez w bagazniku) i jest wpiety obok kabla do nawigacji. Mozesz sobie sprawdzic w tunerze czy oba gniazda masz zajete, jesli jest to tuner orginalny.
-
BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-1
a juz wyszla? Tu masz odpowiedź:) link do producenta Ale widze ze na cd. Ciekawe czy puszcza na dvd. Co do 2008-1 bardzo mi sie podoba, ale nie radze jechać na wczasy do Szczawnicy i liczyc na mape:) chyba dlugo nic nie pobije automapy.
-
Bledne wskazania nawigacji. MK2
Dzieki za pomoc. Mam nadzieje ze jak poznam lepiej samochod sam bede w stanie pomoc innym. Juz wczoraj zamowilem mk4. A bede sprzedawal mk2. Jesli ktos ma do sprzedania kabel tuner-> zmieniarka to prosze pisac, jeszcze tylko to jest mi potrzebne:) Pozdrawiam.
-
Bledne wskazania nawigacji. MK2
a nie wiecie moze jak to podpiac do mk2? jakas przejsciowka? bede kupowal zmieniarke cd chyba ze przy okazji kupie mk4 a sprzedam 2. Edit: Znalazlem cos takiego: http://www.allegro.pl/item379818173_wzmacniacz_gps_do_czytnikow_nawigacji_mk2_bmw.html czyzby mi tego brakowalo? Widze na zdjeciach z aukcji ze jest tam miejsce na wtyczke taka jak posiadam.
-
Bledne wskazania nawigacji. MK2
Dzięki za odpowiedź, ale niestety mam mk2 (moze szwab albo turcy w komisie podmienili). Nawet na nawigacji tak pisze. Przesle zdjecia z bagaznika: http://www.pieniny.info.pl/nawi1.jpg http://www.pieniny.info.pl/nawi2.jpg Na pierwszym zdjeciu z prawej strony czytnika, przylozylem kabel który "lata" i nie jest nigdzie podpiety. Ale ogladalem wszystko i nie mam pojecia gdzie go wlozyc. Dziekuje bardzo za pomoc. Chocbym chcial pojechac do zakladu ktory sie na tym zna, to musialbym do jakiegos miasta wyjechac (ale za to w korkach nie stoje:) )
-
Bledne wskazania nawigacji. MK2
zapomnialem o trybie diagnostycznym komputera. Wszedlem i w opcji nawigacji przy sensorach wszedzie pisze 0, przy statusie gps: false. Gyroskop dziala. Nie wiecie jak sprawdzic gdzie tkwi blad ? czy trzeba wymienic modul gps (jesli tak to gdzie go znalesc) a moze kable... Sama nawigacja chyba dobrze dziala, wywala plytki jak sa bez map. A z mapami wyswietla i wyszukuje droge.
-
Bledne wskazania nawigacji. MK2
Witam Posiadam navi philipsa (po rozszyfrowaniu opisu wynika ze jest to mk2), duzy kolorowy ekran. Mapy mam : BMW - NAVTEQ DIGITAL ROAD EASTERN EUROPE 2008-1 "CD" version - opisana na tym forum. plytka sie laduje, wylicza trase "probuje" nawigowac ale... Nie umiejscawia mojego samochodu sama na mapie, tylko musze wpisac lokalizacje poczatkowa. Jak zaczne jechac, punkt na mapie sie przesuwa, ale w innym kierunku niz jade, zazwyczaj konczy sie to tak ze np. przejezdzajac z krakowa do bochni na mapie pokazuje ze jestem w myslenicach. BMW e46 2004, nie wiem czy to wina map czy nawigacji. Jedyne do czego doszedlem to albo mam zepsuta navi, albo mapa nie jest kompatybilna z ta navi.