podepnę się pod temat wydaje mi się że też mam spadek mocy, jestem posiadaczem e46 320d 2000r. od soboty i jak już wcześniej w innym wątku wspominałem nie bylem pewny co do mocy dzisiaj podjechałem do znajomego mechanika i stwierdził że czasami słychać jakąś nieszczelność, ale o dziwo nie zawsze. Niestety nie sprawdził co to bo był zawalony robotą, podejrzewam na początek zaworki, EGR lub jakąś usczelkę, nigdy nie grzebałem przy BMW, plastikami silnik zabudowany że nic nie widać, podpowiedzcie gdzie tych zaworków szukać, i jak to przeczyścić :roll: