Witaj. Właśnie moja bumka miała podobny problem a mamy te same motorki i od 2 dni jest w pieszczona w warsztacie , proponuje sprawdzić wtryski u jakiegoś fachowca , sprawdzi to po podłączeniu pod kompa , najprawdopodobniej zdechł Ci jeden lub dwa wtryski , u mnie na 6 garów padło ich 5 , rozumiem że masz silnik M20 ? Jeśli tak zrób co Ci mówię i daj znać , postaram Ci się pomóc z załatwieniem TANICH WTRYSKÓW Pozdrawiam