Treść opublikowana przez Bubek
-
E60 530i WBANA71030B000876
Bubek odpowiedział(a) na ML90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie nie jestem wspolniiem ani kolega poprostu jedna kupilem dla siebie adruga kupil moj brat
-
E60 530i WBANA71060B003819
Bubek odpowiedział(a) na ML90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam podloncze sie do tematu tez zakupilem od CarDealer. Dwie bmki 520 i jak narazie nic sie nie dzieje smigaja jak zle.Pozdrawiam
-
E60 530i WBANA71030B000876
Bubek odpowiedział(a) na ML90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam podloncze sie do tematu tez zakupilem od CarDealer. Dwie bmki 520 i jak narazie nic sie nie dzieje smigaja jak zle.Pozdrawiam
-
BMW e 60 WBANA31090B022728
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażacha ok to dziekuje za odpowiedz
-
BMW e 60 WBANA31090B022728
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno tak a nie powinien sie tez palic laMPKA OD CZEKA I JAK ZAPALASZ AUTO TO WTEDY GASNIE
-
BMW e 60 WBANA31090B022728
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam mam pytanie zauwazylem na zdieciu licznika ze nie pali sie lampka od CZEK czy to normalne czy cos jest uszkodzone?
-
BMW e 60 WBANA31090B022728
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażok to poszukam dzieki
-
BMW e 60 WBANA31090B022728
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakie zdjęcia miał to mi przesłał, a po tych zdjęciach widać, że był dobrze rozbity. Twierdzi, że miał bok zarysowany. Skąd najlepiej zamówić eksperta.
-
BMW e 60 WBANA31090B022728
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ci eksperci co sie oglaszaja ze jada i sprawdzaja auto i przesylaja raport z ogledzin auta mozna co o tym sadzisz warto jest zamowic takiego eksperta.
-
BMW e 60 WBANA31090B022728
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzeslal mi zdiecia lecz bez tego uszkodzenia niestety boku .Jezeli leci woda to cieszo bedzie to uszczelinic i nie wiadomo jak wyglada wykladzina w bagazniku
-
BMW e 60 WBANA31090B022728
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPan twierdzi ze nie byla bita tylko byl pzerysowany bok auta i byl malowany.Bo jak woda sie dostaje to slabo juz bedzie cieszko to zlikwidowac
-
BMW e 60 WBANA31090B022728
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak ta to widzialem. czyli co woda leci do bagaznika ze to zabezpieczenie sie rozmylo?
-
BMW e 60 WBANA31090B022728
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://imageshack.com/a/img538/4927/WmAwVm.jpg doslalem to zdiecie bagaznika
-
BMW e 60 WBANA31090B022728
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://imageshack.com/a/img538/4927/WmAwVm.jpg doslalem to zdiecie bagaznika
-
BMW e 60 WBANA31090B022728
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/538/HPelrj.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/673/dy0HHv.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/537/A9bCfL.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/540/cYa6im.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/661/6N7Jxc.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/901/kJGMEc.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/538/UybEYP.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/905/0eNiUt.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/538/kregae.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/673/33Riaj.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/913/STpaH8.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/673/7X8g2b.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/673/b5zRDR.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/540/ps49N2.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/673/KuAbg7.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/538/fH8Pyz.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/905/4ZDTc3.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/540/OZR014.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/538/8tVqqF.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/673/I6yuSF.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/661/ZVQLM8.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/911/ZQQRzB.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/540/TmtG9h.jpg Na jednym ze zdjęć w bagażniku widać takie żółte to korozja czy zabezpieczenie??
-
BMW e 60 WBANA31090B022728
Bubek opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam co sodzicie o tym autku warto sie nim zainteresowac prosze o wasze opinie. http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-stan-bardzo-dobry-oryginalny-niski-przebieg-ID6y8905.html
-
bmw E60 2.2 WBANA31060B026669
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczyli miala zmieniany srodek?
-
bmw E60 2.2 WBANA31060B026669
Bubek opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam znalazlem takie bmw Pan jest posiadaczem jej od marca. Pan jest pierwszym właścicielem w polsce w niemczech miała dwóch. Twierdzi że był malowany tylko przedni zderzak. Chciałbym zasięgnąć Waszej opinii. Proszę o rozkodowanie VIN http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-e-60-manual-benzyna-czarna-perla-igla-ID6y9Bjj.html#f51ed839ed Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki Pozdrawiam
-
BMW E60 2.2 WBANA31050B013685
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo faktycznie się nie świeci czyli jest jakaś usterka tylko ciekawa jaka bedzie
-
BMW E60 2.2 WBANA31050B013685
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo znaczy ze coś jest uszkodzone czy jest wszystko ok??
-
BMW E60 2.2 WBANA31050B013685
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZdjęcia poniżej: http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/912/ohBsMA.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/913/QhGtIx.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/661/TkBheT.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/673/eV0vSA.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/909/UT0bKd.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/540/slSMtw.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/907/8sSYiB.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/673/TXdM1U.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/540/J0vejj.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/538/LDFcB3.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/911/kfkPLB.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/910/KKWgcR.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/540/mjmBjb.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/537/WkKHZX.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/673/Dvijk0.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/907/U6PPPW.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/537/ekARZ9.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/673/cL9T0h.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/538/bY5zGR.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/538/SWNdV1.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/673/hY8XpT.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/537/7arvg2.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/661/Eh6Rt4.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/540/Rg6Fne.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/673/KJtsVu.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/537/gSvRW3.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/540/ga4kI8.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/537/VApny6.jpg
-
BMW E60 2.2 WBANA31050B013685
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMam jeszcze jedno pytanie czy dobrze zrozumiałem, że ona posiada regulowane zawieszenie i czy każda E60 ma takie zawieszenie czy są modele bez??
-
BMW E60 2.2 WBANA31050B013685
Bubek opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCześć znalazłem takie BMW mógłbym prosić o Waszą opinie czy warto kupić oraz prosiłbym o rozkodowanie VIN. http://allegro.pl/show_item.php?item=5594364332 Posiadam dodatkową ilość zdjęć, którą mogę wysłać na e-mail.
-
BMW E90 WBAVF71040AF84571
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziękuję wszystkim za zainteresowanie się moją prośbą o doradzenie. W takim bądź razie daję sobie spokój z tym modelem. Będę szukał dalej.
-
BMW E90 WBAVF71040AF84571
Bubek odpowiedział(a) na Bubek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziękuję za przestrogę. A z jakim najlepiej silnikiem wziąć takie BMW??