dzieki za pomoc ale co do oznaczenia silnika to nie jestem do konca pewien bo e30 320 wychodziły w dwóch wersjach 125KM do 86 i 129 po 86, dlatego nie wiem jaki to silnik. Dzieki wielkie.
Jestem szcześliwym posiadaczem 320 benz + gaz z 1983r. Jednakże mam dwa problemy z którymi nie radzę. Pierwszy to: Na benzynie chodzą 3 garnki, na gazie 5 :| Drugi to: Nie moge znaleźć jaki typ silnika jest zamontowany i jakie oznaczenie jest paska rozrządu. Jesli bylibyscie w stanie cokolwiek powiedziec na ten temat, proszę o pomoc.
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.