Sterownik od webasta spokojnie da się wyjąć, okręcasz tą plastikową pokrywę 4 śrubki i zdejmujesz jeszcze jeden plastik ten co jest pośrodku, ostatnią śrubką jest już pod plastikową pokrywą, przykręcona blaszka trzymająca czujnik tem. i jakiś scalak czy coś. To wszystko. Moja płytka jak ją oglądałem wyglądała w porządku żadnych oznak uszkodzenia. Myślałem gandalf99 że już uporałeś się z problemem... Trzeba od kogoś kto ma e46 z webastem pożyczyć na chwilę tą płytkę i sprawdzić czy w niej leży problem.