Witam! Mam problem, znaczy się mój ojciec. Popsuł mu sie czytnik w furaczu jako że on jest mu bardzo potrzebny do pracy, prosił abym tu opisał ten problem. Ma czytnik prawdopodobnie MKII ale może to być też MKI niewiem. Spisał mi wszystko co tam jest: BMW65.90-6-908309 SA609 PHILIPS GM94094 22SY569/23 902201569239 Model samochodu to 530d rok 2000. Moje pytanie jest takie: Czy gdyby kupił czytnik MKIV to spasowałby do jego samochodu (ma małą navi 4:3)? Czy trzeba coś jeszcze dokupować? Czy niebędzie komplikacji jeśli zamiast tego MKII dałby MKIV? Proszę o odpowiedź z góry THX :D