-
Czuc zapach Pb ......
Dzięki wielkie isys, być może dzięki Tobie oszczędzona zostanie moja tapicera, gdyż moja luba ma chorobę lokomocyjną a kiedy czuje spaliny to dodatkowo działa na nią wymiotnie:DDD Podjadę do mojego mechanika i zobaczymy czy u mnie będzie ta sama przyczyna jak i u Ciebie, mam nadzieję, że tak i że nie będę zmuszony wydawać większych pieniędzy:) Pozdrawiam
-
O ile Obnizyc?
Gdybyś zobaczył krawężniki we Wrocławiu to byś stwierdził, że nawet czołgiem byś nie dał rady się wdrapać:D Jak pisałem nie wiem jakie to jest obniżenie. A czy jeśli wyślę Ci zdjęcie mojej BMW to będziesz na oko w stanie stwierdzić jak jest obniżona i jak najlepiej sobie z tym problemem poradzić? Pozdrawiam
-
Czuc zapach Pb ......
isys, gdzie kupiłeś te obejmy? ile Cie wyniosły? czy miales identyczne objawy jak ja u mnie?Masz może jakiś link do aukcji z takimi obejmami? Pozdrawiam
-
Czuc zapach Pb ......
Ja u mnie mam ten sam problem. Przy otwartych szybach czuć wewnątrz zapach spalin (nie zapach świeżutkiej benzynki). Autko zostało zakupione niedawno i dopiero teraz poznaję co jest z nim nie tak. To wszystko dzieje się niezależnie od tego jak mocno zalany jest bak. Przy każdej ilości identyczny efekt.
-
Czuc zapach Pb ......
Ja u mnie mam ten sam problem. Przy otwartych szybach czuć wewnątrz zapach spalin (nie zapach świeżutkiej benzynki). Autko zostało zakupione niedawno i dopiero teraz poznaję co jest z nim nie tak.
-
O ile Obnizyc?
Ja sprowadziłem mojego compacta jakieś 2 miesiące temu już obniżonego. Jak mechanik powiedział "widać, że po polskich drogach nie jeździł". Nie potrafię określić w jakich proporcjach został obniżony, fajnie wygląda ale to za mało. Jeśli mam coś doradzić, to lepiej dać sobie z tym spokój. Jeśli chodzi o nasze drogi to będziesz zmuszony wymieniać miskę olejową bardzo często. Tym bardziej jeśli jak piszesz jeździsz po polnych drogach (chociaż u nas w kraju to nawet ekspresówki bywają jak polne drogi:)) Ja jeżdżąc muszę unikać wielu dróg, muszę być bardzo ostrożny, na początku nie raz wadziłem nawet o najniższe przeszkody (np. o leżącą bramkę wjazdową na podwórko). Może za parę lat będzie można sobie na to pozwolić, ale w tym momencie lepiej nie, ja już myślę czy go nie podnieść. Wydaje mi się, że lepiej cenić sobie funkcjonalność aniżeli kwestie wizualne, trzeba niestety wpasować się w realia. Pozdrawiam. Maciej
-
Tapicerka "odchodzi"
Witam, Nie wiecie może gdzie najlepiej kupić spinki we Wrocławiu?? Wczesniej kupilem ślizgi do szyb na allegro z Jeleniej góry, jestem bardzo zadowolony, on ma również spinki, ale chciałbym uniknąć znowu płacenia za koszt przesyłki a z tapicerą mam ten sam problem co wielu z nas:) Pozdrawiam. Maciej