Witam wszystkich poszukuje dobrego mechanika z okolic Bielska-B lub Czechowic-Dz co by się znał na naszych perełkach ;) , a mianowicie mam dziwny bardzo głośny metaliczny dźwięk takie kołatanie wydobywający się z przodu silnika (M57) mi się wydaje ze gdzieś koło sprężarki klimy a turbiną ale mogę się mylić, aha klima działa dobrze a spadku mocy nie odczułem. Pozdrawiam
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.